Remont kapitalny budynku jednorodzinnego polega demontażu starego dachu i wykonaniu nowej konstrukcji dachowej wraz wymianą pokrycia dachowego z orynnowaniem. Remont kapitalny pod klucz obejmuje również wykonanie termomodernizacji elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej. Prace zewnętrzne obejmują wykonanie również remontu kapitalnego przyłącza kanalizacyjnego wraz w wykonaniem odwodnienia rur spustowych do studni chłonnej. Zamontowano również podziemny zbiornik na zbieranie wody deszczowej. Prace wewnętrzne obejmują wykonanie wszystkich nowych instalacji sanitarnych oraz elektrycznych i alarmowych oraz wykonanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – rekuperatorem oraz pełnej klimatyzacji.  Zmienione zostaje również źródło ogrzewania z pieca węglowego na pompę ciepła. W piwnicach zastosowano poziomą i pionową hydroizolacje ścian fundamentowych metodą iniekcji krystalicznej. Zakres prac pod klucz obejmuje pełną wykończeniówkę zgodnie z projektem aranżacji wnętrz.

Remont kapitalny budynku jednorodzinnego polega na rozbudowie frontowej części budynku o dodatkową powierzchnię podziemnego garażu z nadbudową dodatkowego piętra . Remont kapitalny pod klucz obejmuje w pierwszym etapie wzmocnienie konstrukcyjne ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych nośnych w drugim etapie dobudowę dodatkowej powierzchni na dwóch kondygnacjach wraz z wymianą wszystkich instalacji sanitarnych oraz elektrycznych i alarmowych. Zakres prac pod klucz obejmuje pełną wykończeniówkę zgodnie z projektem aranżacji

Remont kapitalny lokali na parterze oraz piwnic polega na zmianie sposobu użytkowania. Docelowo ma powstać na parterze kilkanaście apartamentów pod wynajem o wysokim standardzie wykonania i wyposażenia a w piwnicach w podobnym standardzie kilka lokali usługowych. Remont kapitalny pod klucz obejmuje wymianę wszystkich instalacji sanitarnych oraz elektrycznych i alarmowych z dozorem. Wyburzone zostają wszystkie ściany działowe i wykonane nowe ściany z płyt GK na reszcie stalowy wraz z montażem sufitów podwieszanych GK. Wykonano zgodnie z projektem aranżacji wnętrz wszystkie prace wykończeniowe w apartamentach wraz z wykonaniem nowych pełnowymiarowych łazienek i aneksów kuchennych. Zwiększono akustyczności wszystkich ścian w apartamentach i zamontowano akustyczne i przeciwpożarowe drzwi do lokali z pełną automatyką .

Remont kapitalny pod klucz jednej kondygnacji budynku hotelu. Wymiana wszystkich instalacji sanitarnych i elektrycznych i alarmowych z dozorem. Wzmocnienie konstrukcji więźby dachowej z wykonaniem nowej termoizolacji i montażem sufitów podwieszanych GK. Wykonanie zgodnie z projektem aranżacji wnętrz wszystkich prac wykończeniowych w pokojach hotelowych z remontem kapitalnym łazienek. Zwiększenie akustyczności wszystkich pokoi hotelowych na poddaszu

Remont kapitalny lokali na parterze z demontażem drewnianych ścian wewnętrznych i wzmocnieniem pozostałych ścian oraz stropów drewnianych parteru . Odgruzowanie odkrytej podczas remontu piwnicy o łukowym stropie, Remont ceglanych ścian i stropu. Wykonanie hydroizolacji poziomej ścian parteru i ścian piwnicy. Wykonanie posadzek cementowych we wszystkich remontowanych pomieszczeniach. Wykonanie systemem górniczym przejścia  z remontowanej kamienicy do sąsiedniej celem połączenia dwóch odrębnych lokali.

Obszar działania:
Lublin, Warszawa
Doświadczenie:
jesteśmy na rynku ponad 30 lat

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt
envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle