Indywidualne podejście i profesjonalizm do inwestycji?
Przekonaj się, dlaczego zrealizowaliśmy setki projektów!
Uczciwie, niezawodnie, profesjonalnie - to 3 cechy, które są naszą obietnicą wobec każdego klienta od przeszło 40 lat.Bogate doświadczenie i fachowa wiedza w dziedzinie budownictwa gwarantuje najwyższą jakość usług oraz punktualność realizacji.

Stawiamy solidne fundamentów dla nowoczesnych budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. Od remontów po nowe inwestycje – z nami projekty nabierają życia i stają się rzeczywistością.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – naprawiamy, wzmacniamy, izolujemy. Podstawą naszych konstrukcji zawsze jest zadowolenie klientów.
Należymy do:
Gwarantujemy naszym klientom więcej, niż tylko konkurencyjne ceny i korzystne rabaty.

Na pierwszym miejscu oferujemy doskonałą jakość wykonania prac budowlanych. To wszystko oparte na czterdziestoletniej ekspertyzie, która zdobyła uznanie zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nie ma obowiązkowych opłat za naszą wizytę, wycenę czy konsultacje. Traktujemy naszych klientów jak partnerów biznesowych, dlatego zawsze dążymy do ich pełnej satysfakcji. Dodatkowo, wszystkie nasze prace objęte są trzyletnią pisemną gwarancją. Dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa i profesjonalizmu na każdym etapie współpracy. Oddajemy wykonaną pracę w taki sposób, by móc z czystym sumieniem podpisać ją swoim nazwiskiem.

Dlaczego warto budować z nami?

Blisko 40 lat
doświadczenia
Terminowość
realizacji
Przejrzyste warunki
współpracy
Fachowe
doradztwo
Nietypowe
budownictwo

Opinie klientów

Wszystkie prace zostały wykonane w terminach, z zachowaniem bardzo wysokiej jakości i solidności. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o wykonanie detali mających istotny wpływ na kwestię energooszczędności budynku oraz wygodę późniejszej eksploatacji. Należy podkreślić bardzo wysoką jakość współpracy firmy p. inż. K. Janiszewskiego z kooperantami oraz podwykonawcami.
Andrzej Święch
Zobacz wszystkie referencje
Obszar działania:
Lublin, Warszawa
Doświadczenie:
jesteśmy na rynku ponad 30 lat

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt
envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle