O nas

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1985 roku. ZRRB wyróżnia na rynku indywidualne, w pełni profesjonalne podejście do każdej inwestycji. Naszymi głównymi wartościami są uczciwość i rzetelność, o czym świadczą dotychczas wykonane prace. Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą zarówno techniczną, jak i praktyczną pozwala nam zagwarantować usługi najwyższej jakości oraz terminowość realizacji powierzonego nam zadania

Naszą specjalnością są stany surowe obiektów budowlanych jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz przemysłowych. Wykonujemy zlecania dotyczące nowych inwestycji, jak również remonty kapitalne różnych obiektów. Specjalizujemy się w naprawie wszelkich konstrukcji budowlanych, wzmacnianiem pękających i zarysowanych ścian konstrukcyjnych, osiadających fundamentów itp. Wykonujemy wszelkie rodzaje izolacji budynków zarówno termoizolacje, jak i wodno-izolacje.

Naszym Klientom proponujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty. W zamian zapewniamy fachowe wykonawstwo robót zgodnie ze sztuką budowlaną. Dodatkowo na wszystkie nasze prace udzielamy trzyletniej pisemnej gwarancji.

Nasz przyjazd do Państwa wraz ze sporządzeniem wyceny robót i ewentualne doradztwo są bezpłatne i niezobowiązujące. Naszych klientów traktujemy jak partnerów biznesowych, dlatego zrobimy wszystko, aby w 100% ich usatysfakcjonować.

Przez ponad 30 lat działalności zdobyliśmy uznanie zarówno klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Z poważaniem właściciel firmy

mgr inż. Krzysztof  Janiszewski